תמונת מנוי: מחול

מחול

מחול
עונה: 2024/2025

פרטים נוספים

אנו מזמינים אתכם ואתכן להצטרף אלינו למסע מרהיב ומגוון ולחוות יחדיו את מופעי המחול העוצמתיים והמרהיבים של להקות המחול המובילות בארץ.

נפתח את הסדרה ביצירה אינטימית וסוערת- "ככה" של להקת "קולבן דאנס"  המציעה פרשנות נועזת ומרהיבה החורגת מתחומי המחול המסורתיים,  יצירה אשר תוביל אותנו לגילוי לעבר הלא נודע של החיים.  "להקת המחול הקיבוצית" תעלה במופע חדש אשר יוביל אותנו לפנטזיה סוריאליסטית אישית, עם תשוקה לא ממומשת של זיכרונות ואהבת אמת. להקת המחול "קמע" תחקור יחד אתנו צדדים אפלים במרחבי הרגש האנושי במופע "פנים לבנות" המשלב קטעי וידיאו של האמן הרב תחומי, גיל נמט. 

יצירת המופת המרהיבה של נאצ'ו דואטו תחתום את הערב במפגן וירטואוזיות של ריקוד במיטבו.

נמשיך את המסע בצעדי ריקוד עם מילים ביצירה החדשנית ומרתקת "וירוס" בביצוע שובה לב של רקדני להקת בת שבע. יצירה מעוררת מחשבה על היחסים שבין טקסט למחול המשתלבים בטבעיות בכוריאוגרפיה מכושפת,ֶ שילוב מהפנט של מחול תיאטרלי וטשטוש בין המילים, התנועה והמוזיקה, תוך חוויה אדירה על חושית. נסיים עם "להקת תיאטרון המחול ענבל" המתעקשת לחפש אהבה גם כשהקרקע נשמטת מתחת לרגליים ודרך המופע "מצד שני: המציאות" נרחיב את תפיסת הזמן ונדמיין מציאות אחרת מלבד זו הנוכחית.

מהירי ההחלטה מביניכםן יזכו בבונוס ייחודי ויסיימו את המסע ביצירה מקורית של להקת "ענבל פינטו" במופע "חדר" בעולם שבו הגבולות בין חפצים, מצבים ואנשים משתנים ללא הרף ומאתגרת את גבולות הזהות והמציאות כפי שאנו מכירים אותה. 

 

לפרטים נוספים חייגו 9300*

בחירת הרכב המנוי

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת סוג וכמות הכרטיסים

מחיר כל מנוי:

כרטיסים:
כרטיסים

סה״כ מחיר:
לפני הנחה (מחיר מעודכן יופיע בעמוד הבא)

מערכת למכירת כרטיסים